Tesařské kování – pro rychlou a snadnou stavbu

Součástí současného moderního stavitelství specializujícího se na dřevěné konstrukce je tesařské kování. Důraz je přitom kladen na kvalitu, rychlost výstavby a provedení tesařských prací. Přinášíme vám nabídku kvalitního tesařského kování s dlouhou životností a kvalitní povrchovou úpravou, které je vzhledem k jednoduchosti a rychlosti montáže vyhledáváno jak amatérskými staviteli, tak profesionálními tesaři. Tesařské kování pro dřevěné konstrukce vám nabízíme v široké škále.

Aktuální skladové zásoby

Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".

Pro zobrazení skladových zásob vyberte prosím sklad

Spojovací úhelníky

Spojovací ocelový úhelník se používá pro spojení dvou na sebe navzájem kolmých prvků. Rozlišuje se na úhelník s prolisem, který je určený pro větší namáhání spoje váhou či tlakem, a úhelník bez prolisu, který se používá na méně namáhané spoje. 

Závitové tyče

Odolnost všech namáhaných spojů zajistí závitové tyče, a to zejména tehdy, pokud nedostačují běžné délky vyráběných šroubů nebo vrutů. Skladem vedeme pozinkové závitové tyče, jejichž součástí jsou vždy matice a podložky. 

Patka pilíře

Kotvící patky pilíře jsou určeny pro ukotvení tlačených sloupků, trámů nebo pilířů k betonovým, pevným základům, přičemž je zde možné výškové nastavení. 

Kotevní patky a kotevní prvky

Kotevní patka je vhodná ke kotvení různých dřevostaveb, jako jsou prvky pergol, altánů, venkovních dřevěných podest a podobně.Osazuje se při provádění betonáže kotevního základu. 

Další tesařské kování

Na objednávku vám zajistíme také styčníkové desky, spojovací desky, zavětrovací pásy, třmeny či hmoždinky Buldog. Stačí nás navštívit nebo kontaktovat a vybereme společně s vámi to nejlepší řešení pro pevnost a soudržnost vašich staveb.

Ať už potřebujete použitý materiál zpevnit, spojit, nebo ukotvit k pevnému podkladu, jsme tu pro vás s bohatou nabídkou sortimentu

Související produkty

Máte zájem o některý z našich produktů?
Napište nám!

Odpovídáme vám do 2 pracovních dnů.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Obrázkové CAPTCHA
Zadejte znaky, které vidíte na obrázku výše