Pracovní pomůcky (nejen) pro kutily

Když se daří a práce jde od ruky, jsme spokojeni. A totéž platí i u práce se dřevem. Ať už jste profesionál, nebo vám jen dřevo dělá radost a vyrábíte z něj doma, pak jistě budete souhlasit s tím, že k dobře odvedené práci potřebujete i kvalitní ruční nářadí. A aby byla práce bezpečná, pak se neobejdete ani bez ochranných pomůcek. Na vaši pohodu a bezpečí při práci myslíme i my a přinášíme vám proto široký sortiment v kategorii pracovních pomůcek.

Aby dřevo dřevem bylo

Jen kvalitně zpracované dřevo si zachovává svůj jedinečný design a přírodní vzhled. Přinášíme vám proto bohatou nabídku ručního nářadí, a to od prověřených výrobců a ve vysoké kvalitě. Ať už potřebujete pilu, dláto, kladivo, kleště, klíče, sekyru, šroubovák, sponkovačku nebo štětce na barvu, vše máme. A ještě mnohem víc…

Myslete na svoji bezpečnost

Zdraví máme jenom jedno, proto je třeba na něj pamatovat. Pro vaši bezpečnou práci se dřevem jsme pro vás připravili nabídku ochranných pracovních pomůcek. Najdete u nás ochranné brýle, rukavice, sluchátka i respirátory. Opět platí, že dbáme na kvalitu a dokonalou funkčnost, proto odebíráme i ochranné pomůcky od prověřených kvalitních dodavatelů.

Pracujte s radostí a bezpečně, pomůžeme vám s tím.