KVH hranoly – materiál se skvělými konstrukčními vlastnostmi

KVH hranoly jsou hoblované hranoly se sraženými hranami, které se vyrábějí z kvalitního, nejčastěji smrkového dřeva vysušeného na 15 % vlhkost s tříprocentní tolerancí. Jedná se o dokonalý přírodní stavební materiál s vynikajícími konstrukčními vlastnostmi, který je možné plnohodnotně použít jako náhradu klasického stavebního a konstrukčního řeziva, ideálně například pro dřevostavby, pergoly, altány či přístřešky. Díky přesnosti povrchu a rozměrové stálosti usnadňuje manuální práci.

Aktuální skladové zásoby

Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".

Pro zobrazení skladových zásob vyberte prosím sklad

Dvě varianty KVH hranolů

Setkat se můžete s dvěma typy hranolů, a to nepohledovými a pohledovými.

  • KVH hranoly Nsi – nepohledové hranoly, které jsou vyráběny v průmyslové kvalitě, a může se u nich objevit drobná vada, která však neovlivní mechanické vlastnosti materiálu. Jednat se může například o zamodrání.
  • KVH hranoly Si – pohledové hranoly se stoprocentní kvalitou, která se používá na viditelné konstrukce, jako jsou trámy nebo vazby krovu.

V naší nabídce naleznete KVH hranoly o délce tří, čtyř a pěti metrů, na objednávku vám zajistíme i hranoly s délkou 13 metrů. Skladem pak vedeme hranoly od rozměrů 40 x 60 mm až po 160 x 160 mm.

Výhody KVH hranolů

KVH hranoly nabízejí širokou škálu využití a vyznačují se i celou řadou výhod, mezi které patří například:

  • rozměrová a tvarová stálost
  • délková variabilita
  • přirozená ochrana bez potřeby chemického ošetření
  • zdravotní nezávadnost

KVH hranoly můžete využít jako prvky dřevěných konstrukcí v interiéru i exteriéru. Stačí si jen vybrat správný rozměr a pak už se můžetespolehnout na vysokou kvalitu vysušeného dřeva bez vad.

Máte zájem o některý z našich produktů?
Napište nám!

Odpovídáme vám do 2 pracovních dnů.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Obrázkové CAPTCHA
Zadejte znaky, které vidíte na obrázku výše