Hoblovaná prkna – mnohostranné využití

Hoblovaná smrková a modřínová prkna jsou po vyrobení sušená a hoblovaná ze všech čtyř stran. Díky tomu mají univerzální využití a jsou skvělým dokončovacím materiálem s různými typy profilů rozměru. Hoblovaná prkna můžete využít jak v interiéru, tak v exteriéru, například pro dokončení fasády budov, k obložení stěn a stropů, k venkovnímu olištování oken a dveří na chatách a chalupách, ke stavbě dřevěných plotů, pro nejrůznější terénní úpravy, ale i jako podlahu na vaši terasu.

Aktuální skladové zásoby

Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".

Pro zobrazení skladových zásob vyberte prosím sklad

Vyberte si z různých rozměrů

V naší nabídce naleznete hoblovaná prkna v nejrůznějších rozměrech a vdélce čtyř nebo pěti metrů. Skvěle si tak uzpůsobíte rozměry vašim potřebám a účelu, ke kterému budete hoblovaná prkna využívat. Přiupevňování prken je pak vhodné nechat mezi jednotlivými prkny malou mezeru, která zabrání udržování vlhkosti v trhlinách a následnému kroucení dřeva. Pamatujte také na to, že po provedení stavebních prací je nutné povrch z hoblovaných prken pokrýt ochranným nátěremnebo bezbarvým lakem na dřevo, abyste zabránili nákaze nejrůznějšími houbami či plísněmi, napadnutí dřevokazným hmyzem a podpořili tak dlouhou životnost.

 

Výhody hoblovaných prken

Hoblovaná prkna s sebou nesou celou řadu výhod. Mezi ty hlavní patří:

  • široká škála využití
  • možnost použít v interiéru i exteriéru
  • výběr různých rozměrů
  • vysoká odolnost
  • snadná instalace

Své uplatnění najdou hoblovaná prkna v širokém spektru činností a díky jednoduché instalaci a vysoké odolnosti se stanou vašímideálním partnerem při stavbách i rekonstrukcích.

Související produkty

Máte zájem o některý z našich produktů?
Napište nám!

Odpovídáme vám do 2 pracovních dnů.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Obrázkové CAPTCHA
Zadejte znaky, které vidíte na obrázku výše