Fasádní obklady – vynikající stavební prvek

Fasádové obklady jsou ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí dodat svému domu vzhled dřeva. Díky jednoduché montáži, dlouhé životnosti a především také tvarové a barevné stálosti jsou fasádní profily a prvky velmi oblíbeným stavebním prvkem. Pro jejich správnou a kvalitní montáž je však nutné myslet na to, aby byla podkladní konstrukce dostatečně pevná.

Aktuální skladové zásoby

Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".

Pro zobrazení skladových zásob vyberte prosím sklad

Bohatý výběr fasádových profilů

V naší nabídce si můžete vybrat modřínové, smrkové a borové fasády, které jsou k dispozici v různých rozměrech. Obklad na fasádu si tak vyberete přesně podle vašich potřeb. Velmi oblíbené jsou také palubky ThermoWood, což je tepelně upravená borovice pro venkovní obklady budov. ThermoWood je dekorativní, voděodolný materiál a takto tepelně upravené dřevo má dlouhou životnost bez nutnosti údržby v průběhu užívání.

Snadná montáž

Fasádní profily z naší nabídky vynikají svou snadnou montáží. Při samotné montáži je však potřeba dodržovat základní pravidlo konstrukční ochrany dřeva.  Fasádní profily tak musíte umístit alespoň 30 centimetrů nad rovinu země, aby nedocházelo ke smáčení odstřikující vodou. Rozměr podkladní konstrukce je pak dán tloušťkou tepelné izolace, kterou bude budova chráněna a tloušťkou vzduchové mezery k odvětrání fasádních profilů zezadu (cca 2cm). Správně provedená montáž, ke které používejte zásadně vruty z ušlechtilé oceli, jelikož mají vyšší pevnost, vám přinese celou řadu výhod. Mezi ty hlavní výhody patří:

  • dlouhá životnost
  • možnost výběru různých tvarů
  • barevná stálost
  • bezúdržbovost u palubek ThermoWood
  • dokonalý vzhled domu

Fasádové obklady pro vás zajistíme na objednávku, a to nejen v A/B kvalitě, ale po domluvě je možné zajistit i kvalitu C. Vaše fasáda tak získá dokonalý vzhled dřeva a navíc ještě ušetříte.

Související produkty

Máte zájem o některý z našich produktů?
Napište nám!

Odpovídáme vám do 2 pracovních dnů.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Obrázkové CAPTCHA
Zadejte znaky, které vidíte na obrázku výše