DURELIS desky – dřevěné desky i do vlhkého prostředí

Desky DURELIS představují konstrukční mikroštěpkové desky určené k nosným účelům. Třísky jsou rozloženy všemi směry ve třech vrstvách a pospojovány melaminovým lepidlem. To se postará o to, že i ve vlhkém prostředí drží DURELIS desky svoji tloušťku a vykazují minimální rozměrové změny a znaky bobtnání.

Aktuální skladové zásoby

Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".

Pro zobrazení skladových zásob vyberte prosím sklad

Různé typy konstrukcí

DURELIS desky jsou díky svým výborným pevnostním vlastnostem srovnatelné s OSB deskami. V naší nabídce naleznete jak desky s rovnou hranou (značeny jako SE), tak s perem a drážkou po celém obvodu (označeny 4PD). Vybrat si navíc můžete z různých rozměrů. Své využití pak naleznou desky DURELIS jak ve stavebnictví například na záklopy střech, stropů či podlah, tak i jako nosné díly pro dřevostavby. Hojně se využívají také v nábytkářském průmyslu či jako obalový materiál pro přepravu i zámořských zásilek.

Výhody desek DURELIS

Kromě kvalitní povrchové úpravy, která se hodí i pod linoleum, vynikají DURELIS desky celou řadou dalších výhod. Mezi ty hlavní patří především:

  • vysoká pevnost
  • snadné opracování
  • odolnost ve vlhkém prostředí
  • splnění emisní třídy E1
  • nízký obsah formaldehydu
  • hladký, uzavřený povrch usnadňující čištění desky

Hledáte-li vysoce kvalitní dřevotřískové desky, které budou stálé a odolné i ve vlhkém prostředí, pak jsou desky DURELIS tou pravou volbou. Využijte je jak ve stavebnictví, tak pro střechy, podlahy či jako kostru pro čalouněný nábytek.

Související produkty

Máte zájem o některý z našich produktů?
Napište nám!

Odpovídáme vám do 2 pracovních dnů.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Obrázkové CAPTCHA
Zadejte znaky, které vidíte na obrázku výše